szkoła językowa

Speak now

miejsce, w którym tworzymy anglojęzyczne środowisko językowe, by umożliwić naszym uczniom naturalne przyswajanie języka 

O NASZEJ SZKOLE

Szkoła językowa Speak now to miejsce, w którym tworzymy dla Was anglojęzyczne środowisko językowe. Robimy to, by umożliwić Wam naturalne przyswajanie tego języka. 

Jeżeli nauczyłeś/-aś się bez problemu jednego z najtrudniejszych języków, jakie istnieją na świecie – języka polskiego – to z pewnością możesz nauczyć się też języka angielskiego.

Naszym celem jest stworzenie uczniom warunków do nabycia autentycznej umiejętności porozumiewania się po angielsku. Dlatego przygotowujemy zajęcia w taki sposób, by przypominały sytuacje ‘z życia wzięte’. To umożliwia wielokrotne powtarzanie słów i zwrotów służących naturalnej komunikacji. Jednocześnie stosujemy sprawdzone metody, ułatwiające trwałe zapamiętywanie nowych wiadomości. 

Wielu ludzi uważa, że najłatwiej nauczyć się języka wyjeżdżając za granicę. Jest w tym dużo prawdy. Dlatego na naszych zajęciach nauczyciel pełni rolę ‘cudzoziemca’, który ‘nie zna’ języka polskiego i tym samym daje uczniom naturalną motywację do podejmowania prób mówienia po angielsku. Rozmowa, w której naprawdę potrzebujesz coś przekazać sprawia, że używany język jest prawdziwy, a autentyczna komunikacja bardzo pomaga w nauce języka obcego.

Nie negujemy potrzeby znajomości gramatyki, jednak uważamy ją za środek do osiągnięcia celu, jakim jest zrozumiała komunikacja w języku obcym, a nie cel sam w sobie. Dlatego szkoła językowa Speak now to miejsce, w którym nauczysz się rzeczywistego języka, a nie suchych reguł gramatycznych, czy wyizolowanych z kontekstu, pojedynczych słów. Budujemy w pamięci uczniów zasób słownictwa, zwrotów i konstrukcji językowych, gotowych do użycia, bez potrzeby myślenia o regułach gramatycznych w trakcie wypowiedzi. Dzięki temu nasi uczniowie będą posługiwali się językiem angielskim w sposób spontaniczny – dokładnie tak, jak to się dzieje w przypadku języka ojczystego. 

szkoła językowa gniezno

Masz pytania?

Zadzwoń: 883 816 711

Trwają zapisy do nowych grup!


Oferta


Oferujemy zajęcia

w grupach 5-6 osobowych

Zajęcia dla dorosłych trwają 60 minut.

Zajęcia dla dzieci 4-9 lat trwają 40 minut.

Liczba osób w grupach dla rodziców z dziećmi: 6 osób dorosłych + dzieci

dwujęzyczność

Rodzic + dziecko 0-2 lata

Zajęcia od podstaw dla rodziców, chcących mówić do swoich dzieci po angielsku od urodzenia lub najwcześniej jak to możliwe.

dwujęzyczność

Rodzic + dziecko 2-4 lata

Zajęcia od podstaw dla rodziców, chcących mówić do swoich dzieci po angielsku od urodzenia lub najwcześniej jak to możliwe.

szkoła językowa speak now

Dzieci 4-6 lat

Daj swojemu dziecku szansę nauczyć się angielskiego bez wysiłku, w naturalny sposób.

grupa dzieci 7-8 lat

Dzieci 7-8 lat

Daj swojemu dziecku szansę nauczyć się angielskiego bez wysiłku, w naturalny sposób.

szkoła językowa speak now

Dorośli od podstaw

Grupa STANDARD
Grupa SPRINT

Polish for foreigners

konwersacje

Konwersacje A2/B1

kurs dla dzieci

Dzieci i młodzież

Zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb uczniów.

szkoła językowa speak now

Kurs STANAG 6001


Opinie naszych uczniów

Profesjonalna kadra, przyjazna atmosfera, ciekawe zajęcia. Zdecydowanie polecam!

Małgosia Świerczek

Profesjonalizm i kreatywność to cechy mojego nauczyciela angielskiego. Jest bardzo zaangażowana i doskonale przygotowana na każdych zajęciach. Daje z siebie 100%. Tworzy przyjazną atmosferę. Polecam naukę z Leną. Dziękuję za cierpliwość i motywację do nauki. Mam szczęście, że ją spotkałam. Dzięki niej nauka języka angielskiego stała się moim hobby.

Maria Kurczewska

GALERIA

Zajrzyj do nas! 🙂

szkoła językowa gniezno

szkoła językowa speak now

szkoła językowa speak now

Znajdziesz nas na Instagramie


Blog

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
YouTube
Instagram
WhatsApp